
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 22 mm |
| Diameter | 22 mm |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Pins | 0 |
| Height | 3 mm |
| Packaging | Bulk |
| Depth | 22 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 13.56 MHz |
| Interface | |
| Memory Size | 32 b |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Data Rate | |
| Current - Receiving | |
| Current - Transmitting | |
| Output Power | |
| Sensitivity (dBm) | |
| Schedule B | 8523590000 |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 day ago) |
| Standard | ISO 15693, ISO 18000-3 |
Stock: 21
Distributors
pcbx
Unit Price$4.36061
Ext.Price$4.36061
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.36061 | $4.36061 |
| 10 | $3.69552 | $36.95520 |
| 25 | $3.42048 | $85.51200 |
| 50 | $3.16591 | $158.29550 |
| 100 | $2.93027 | $293.02700 |
| 300 | $2.83532 | $850.59600 |
| 500 | $2.74345 | $1371.72500 |
| 1000 | $2.66081 | $2660.81000 |
